Sport

FOTO/ Frikë për futbollistin e përfaqësueses! Luajti vetëm 46 minuta, i bie të fikët dhe dërgohet me urgjencë në spital

Frederic Veseli i cili aktivizohet me skuadrën e Salernitanës në Serinë B italiane luajti ndaj ish-skuadrës së tij Empoli takim që u mbull me shifrat 2-0.
Featured image of article: FOTO/ Frikë për futbollistin e përfaqësueses! Luajti vetëm 46 minuta, i bie të fikët dhe dërgohet me urgjencë në spital Foto Ilustruese

ITALI- Frikë për mbrojtësin e përfaqësueses Frederic Veseli. Futbollisti i cili aktivizohet me skuadrën e Salernitanës në Serinë B italiane luajti ndaj ish-skuadrës së tij Empoli takim që u mbull me shifrat 2-0.

Megjithatë në sekondat e fundit të pjesës së parë, 28-vjeçari, humbi disa sekonda ndjenjat, teksa pas ndërhyrjeve të mjekëve, gjithçka u normalizua. Me rifillimin e ndeshjes, futbollisti u zëvendësua.

Për fat të mirë, gjendja e futbollistit shqiptar, paraqitet e qëndrueshme. Nëpërmjet një story në “Instagram”, Veseli ka konfirmuar se është mirë, duke falenderuar të gjithë për mesazhet e dërguara.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment