Sport

FOTO/Faqja zyrtare e UEFA EURO 2020, teston ndjekësit në faqen e Twitter-it, publikon stadiumin “Air Albania”

Ndërkohë, nga komentet shihet se emri i stadiumit njihet gjerësisht dhe këto komente nuk vijnë vetëm nga shqiptarë por edhe të huaj që siç duket kanë njohuri për impiantin kombëtar
Featured image of article: FOTO/Faqja zyrtare e UEFA EURO 2020, teston ndjekësit në faqen e Twitter-it, publikon stadiumin “Air Albania”
Përditësuar:

TIRANË-Në shkurt të vitit 2019, stadium “Air Albania”, ishte kandidat për të fituar çmimin si stadiumi i vitit 2019.Faqja e internetit stadiumdb.com propozi 21 stadiume kandidate për çmimin që jepet për herë të dhjetë. Sakaq, synimi është në që në të ardhmen, që të zhvillohet edhe finalja e Superkupës së Europës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Së fundmi, është publikuar nga faqja zyrtare e UEFA Euro 2020, e cila pyet ndjekësit e saj nëse e njohin dhe mund të tregojnë emrin e saj.Ndërkohë, nga komentet shihet se emri i stadiumit njihet gjerësisht dhe këto komente nuk vijnë vetëm nga shqiptarë por edhe të huaj që siç duket kanë njohuri për impiantin kombëtar.

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment