Showbiz

VIDEO/ Era Istrefi ndez rrjetin, tregon këmbët e zbuluara nga pushimet luksoze në Mykonos

Era Istrefi ka postuar disa foto dhe video mjaft të nxehat teksa tregon trupin e ekspozuar, në pushimet luksoze në Mykonos,
Featured image of article: VIDEO/ Era Istrefi ndez rrjetin, tregon këmbët e zbuluara nga pushimet luksoze në Mykonos Era Istrefi

GREQI- Era istefi është këngëtarja shqiptare me famë botërore, e cila ndiqet dhe kometohet shumë në rrjet sociale.

Edhe Era si shumë kolegë të saj ka zgjedhur ishullin e famshëm grek, Mykonosin, për të kaluar pushimet këtë verë.

Me pantollona të shkurtëra dhe me një bluzë bluzë të shkurtër të kuqe, Era ka ndezur rrjetin teksa ka postuar në rrjetet sociale foto dhe video nga pushimet në Greqi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Duke pirë verë, Istrefi  e kthen kamerën nga ana tjetër duke treguar shalët, e më pas tregon edhe një pamje nga vendi ku po pushon në Mykonos.

A.C/Dosja.al

Shto Koment