Aktualitet

FOTO + EMRI/ Theu qafën dhe vdiq në pishinë, ky është shqiptari që humbi jetën në Itali, 40-vjeçari la pas dy fëmijë

Mediat italiane shkruajnë se Vistaraj, ishte i martuar dhe la pas të shoqen bashkë me dy fëmijë.
Featured image of article: FOTO + EMRI/ Theu qafën dhe vdiq në pishinë, ky është shqiptari që humbi jetën në Itali, 40-vjeçari la pas dy fëmijë Edmond Vistaraj dhe vendngjarja

ITALI– Edmond Vistaraj, 40 vjeç është shqiptari që vdiq një ditë më parë në Itali.

Mediat italiane shkruajnë se Vistaraj, ishte i martuar dhe la pas të shoqen bashkë me dy fëmijë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Viktima Edmond Vistaraj

Ngjarja e rëndë ndodhi në Ravenna, teksa shqiptari po festonte me miqtë e tij në pishinën e hotelit ku kishte zgjedhur të kalonte pushimet. Ai u hodh në pishinë dhe gjatë hedhjes pësoi thyerje të qafës. Për këtë arsye, Vistaraj nuk mundi të dilte më gjallë nga uji, pavarësisht ndihmës që i dhanë miqtë e tij.

(f.m./dosja.al)

Shto Koment