Sport

FOTO/ Emanuela Rusta, gjyqtarja që tërhoqi vëmendjen në derbin e kryeqytetit me format bombastike

Emanuela Rusta rrëmbeu skenën e ndeshjes me format e saj bombastike, dhe me look-un që duket gjithmonë i kuruar
Featured image of article: FOTO/ Emanuela Rusta, gjyqtarja që tërhoqi vëmendjen në derbin e kryeqytetit me format bombastike Emanuela Rusta

TIRANË-Derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit përfundoi me shifrat 0-0. Një përballje që mori gjithë vëmendjen, por që në fushë u pa një ndeshje e mërzitshme, pa shkëlqim dhe fare pak për të entuziasmuar sportdashësit që e panë nga ekrani.

Megjithatë nga këto 90 minuta një rreze shkëlqimi erdhi mbrapa portës ku Emanuela Rusta ishte një prej 6 arbitreve që gjykoi derbin. Ajo rrëmbeu skenën e ndeshjes me format e saj bombastike, dhe me look-un që duket gjithmonë i kuruar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment