Showbiz

FOTO/ E zhveshur teksa mban gjoksin me duar Silvana nuk përmbahet pasi Gjuzi e bëri zv/presidente, del topless

Së fundmi në profilin e saj në Instagram, volejbollistja që Gjuzi e bëri zv/presidente në partinë e tij ka ekspozuar totalisht trupin.
Featured image of article: FOTO/ E zhveshur teksa mban gjoksin me duar Silvana nuk përmbahet pasi Gjuzi e bëri zv/presidente, del topless Silvana bUSHATI DHE kUJTIM gJUZI

TIRANË– Silvana Bushati vazhdon të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale, që pasi bëri bujë në media teksa deputeti Kujtim Gjuzi i lakmoi gjoksin duke ia quajtur ‘ballkon të rrezikshëm’.

Së fundmi në profilin e saj në Instagram, volejbollistja që Gjuzi e bëri zv/presidente në partinë e tij ka ekspozuar totalisht trupin.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet  e zhveshur teksa mban gjoksin me duar. Me sytë e mbyllur, Bushati ka pozuar mjaft joshëse në rrjetet sociale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ajo e ka mbuluar një pjesë të fotos me lule duke mos dashur të ekspozojë të gjithë trupin, por vetëm pjesën e sipërme.

Silavana Bushati ka marrë një bujë mediatike së fundmi, pasi deputeti Kujtim Gjuzi e ‘gjuajti live, teksa ishin të ftuar në emisionin “Procesi Sportiv”.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment