Aktualitet

FOTO E DITËS/ 5-vjeçarja në protestën e sotme, shfleton librin me vizatime kur Tirana dridhej nga frika e kaosit

Ndërkohë, që vendi u  mbush me protestuese dhe policia ishte në shërbim për t'i shpërndarë, një vajzë e vogël ka tërhequr vëmendjen e kamerave. Në foton e publikuar, ajo shfaqet e ulur, teksa po shfleton një libër vizatimor në dorë, ndërsa prapa saj shfaqen dhe forcat e policisë në shërbim. 
Featured image of article: FOTO E DITËS/ 5-vjeçarja në protestën e sotme, shfleton librin me vizatime kur Tirana dridhej nga frika e kaosit Foto nga potesta
Përditësuar:

TIRANË- Vendi sot është përfshirë sërish nga protestat për vrasjen e Klodian Rashës nga efektivi i policisë.

Ndërkohë, që vendi u përfshi nga protesta të dhunshme, brohoritje dhe ulërima, një vajzë e vogël ka tërhequr vëmendjen e kamerave. Siç shfaqet dhe në foton e siguruar nga Dosja.al, vajza shfaqet e ulur, teksa po shfleton një libër vizatimor në dorë, e cila duket e pa shqetësuar nga gjendja që ka përfshirë vendin. Ndërsa prapa saj ndodhen dhe forcat e policisë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Foto e vajzes

(k.a/dosja.al)

Shto Koment