Showbiz

FOTO/ Dua Lipa shfaqet e zjarrtë me bikini në Karaibe, momentet intime me të dashurin

Këngëtarja duket shumë e lumtur përkrah Anwarit dhe këtë e tregojnë fotot e saj të fundit në llogarinë e Instagramit të cilat janë shumë sensuale dhe provokuese.
Featured image of article: FOTO/ Dua Lipa shfaqet e zjarrtë me bikini në Karaibe, momentet intime me të dashurin Dua Lipa dhe i dashuri Anwar Hadid

SHBA – Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare i vë flakën rrjeteve sociale. Dua Lipa është një nga emrat më të klikuar të industrisë së muzikës në botë dhe këtë herë këngëtarja me origjinë shqiptare ka zgjedhur t’i kalojë pushimet në ishullin ST. Lucia të Karaibeve duke publikuar kështu disa momente intime me të dashurin e saj, Anwar Hadid.

 

View this post on Instagram

 

St. Lucia miscellaneous

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Këngëtarja duket shumë e lumtur përkrah Anwarit dhe këtë e tregojnë fotot e saj të fundit në llogarinë e Instagramit të cilat janë shumë sensuale dhe provokuese.

(I.A/Dosja.al)

Shto Koment