Showbiz

Drilon Hoxha e thotë hapur, tregon emrin e aktores me të cilën do të kishte dëshirë të bënte një skenë erotike: Do ta bëja me…

FOTO
Aktori Drilon Hoxha nuk qenka keq me shijet, dhe do të kishte dëshirë të realizonte një skenë erotike me Angelina Jolie.
Featured image of article: Drilon Hoxha e thotë hapur, tregon emrin e aktores me të cilën do të kishte dëshirë të bënte një skenë erotike: Do ta bëja me… Aktori, Drilon Hoxha.

TIRANË– Aktori Drilon Hoxha, i ftuar në “Glamour Zone”, ka folur përveç projekteve të tij artistike, edhe për dëshirat apo ëndrrat që ka per të realizuar një skenë erotike në film, duke zgjedhur dhe aktoren e preferuar.

E me sa duket, Drilon Hoxha i paska të qarta dëshirat e tij. Me Angelina Jolie do të ishte skena perfekte, dhe aktori e ka thënë pa u menduar dy herë.

Aktorja, Angelina Jolie.

Biseda

Ester Bylyku: Më trego një aktore që ti ke ëndërr të luash një skenë erotike.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Drilon Hoxha: S’kam pasur ndonjë ëndërr kështu po nëse do doja që ta bëja, pse jo me Angelina Jolien.

R.L/Dosja.al

Shto Koment