Showbiz

FOTO/ Dojna Mema e fiksuar pas të pasmeve tek një mashkull, rrëfen çfarë i pëlqen më shumë: Besnikëria dhe…

Dojna Mema nuk nguron të tregojë se të pasmet janë një aset shumë i rëndësishëm për të, tek një mashkull...
Featured image of article: FOTO/ Dojna Mema e fiksuar pas të pasmeve tek një mashkull, rrëfen çfarë i pëlqen më shumë: Besnikëria dhe… Moderatorja Dojna Mema.

TIRANË– Moderatorja Dojna Mema, është një nga personazhet që shpeshherë rrëmben vëmendjen me postimet dhe deklaratat e saj të sinqerta në rrjete sociale. Kësaj radhe Dojna ka realizuar një bisedë me ndjekësit, në rubrikën pyetje-përgjigje, duke dhënë dhe cilësitë që duhet të ketë një mashkull, për të tërhequr moderatoren.

Dhe me sa duket, një ndër to qenkan të pasmet, të cila Dojna Mema i ka përmendur plot tre herë ndër rreshta, duke treguar se janë një aset i rëndësishëm për të.

Përgjigja e Dojna Memës.

Çfarë të pëlqen më shumë te një mashkull?” është pyetja e ndjekëses, dhe Dojna ka këtë përgjigje:“Besnikëria, përkushtimi, duart, shpirti artistik, sytë, sensi i humorit, të pasmet, mendja, të pasmet, qetësia, të pasmet”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Moderatorja prej kohësh ka deklaruar se është në një histori dashurie, por ende nuk ka bërë publik emrin e të dashurit që i ka rrëmbyer zemrën. Një ndër emrat e përfolur është dhe këngëtari Vlashent Sata, por Dojna Mema i ka hedhur poshtë dyshimet.

R.L/Dosja.al

Shto Koment