Sport

FOTO/Djali i Piques dhe Shakirës tifoz i këtij klubi i Serisë A, zgjedhja do e “tërbojë” babain e tij

Në fakt, i vogli mbante uniformën e dytë të sezonit 2017-18 të Roma-s me emrin e tij dhe numrin e babait.
Featured image of article: FOTO/Djali i Piques dhe Shakirës tifoz i këtij klubi i Serisë A, zgjedhja do e “tërbojë” babain e tij

SPANJË-Gerard Pique është parë në shëtitje me familjen pas shumë javësh të kauara në karantinë për shkak të coronavirus-it. Mbrojtësi i Barcelona-s ka shijuar disa momente qetësie me fëmijët dhe Shakira-n.

Megjithatë, ka qenë djali i tij Milan që ka tërhequr vëmendjen. Arsyeja? Veshja e tij. Në fakt, i vogli mbante uniformën e dytë të sezonit 2017-18 të Roma-s me emrin e tij dhe numrin e babait.

 

 

View this post on Instagram

 

#Pique-Mebarak Family #GerardPique #Shakira #MilanPique #SashaPique

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Family2foot2 (@family2foot2) on

Një tradhti e vërtetë, duke parë se në atë sezon skuadra verdhekuqe ka marrë një fitore 3-0 historike kundër katalanasve në Champions League, që solli dhe eliminimin e parakoshëm të babait Pique nga kompeticioni.

 

E.Ç (Dosja.al)

 

Shto Koment