Sport

FOTO/ Disa orë në prag të derbit, tifozët e Juventusit banderolë kundër lojtarëve: Ju interesojnë vetëm sponosorët dhe milionat

Lojtarët janë vendosur në akuzë për shkak se mendojnë më shumë për rrjetet sociale, sponsorët dhe milionat.
Featured image of article: FOTO/ Disa orë në prag të derbit, tifozët e Juventusit banderolë kundër lojtarëve: Ju interesojnë vetëm sponosorët dhe milionat Banderola e tifozëve të Juventusit
Përditësuar:

TORINO-Disa tifozë të Juventusit shfaqën një banderolë proteste jashtë stadiumit, në prag të derbit kundër Torinos. Lojtarët janë vendosur në akuzë për shkak se mendojnë më shumë për rrjetet sociale, sponsorët dhe milionat.

Banderola e tifozëve të Juventusit

“Ju intereson vetëm rrjetet sociale, sponsorët dhe milionat. Mendoni për derbin‼ ️ Nxirrni bo*** në fushë …‼ ️”, mesazh i qartë që vjen pas polemikave për darkën ku protagonist ishin McKennie, Arthur dhe Dybala.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E.Ç (Dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment