Bota

FOTO/ Problemet që hasin njerëzit e gjatë

Në fotot e shpërndara nga njerëzit e gjatë nëpër botë, shfaqen disa probleme që ata mund të hasin. Si për shembull, në bërjen e një fotoje, në rehatimin në makinë apo dhe në uljen e shkallëve. 

BOTË-Qoftë për të luajtur sporte apo për të qenë një supermodele, shumë njerëz ëndërrojnë të jenë të gjatë. Por, në disa foto të publikuara, duket qartë që disa centimetra shtesë nuk janë aq të mira sa mund të imagjinohet.

Në fotot e shpërndara nga njerëzit e gjatë nëpër botë, shfaqen disa probleme që ata mund të hasin. Si për shembull, në bërjen e një fotoje, në rehatimin në makinë apo dhe në uljen e shkallëve.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Një nga personat e shfaqur në foto, duket se për shkak të gjatësisë, ati i ka dalë koka jashtë makinës, një tjetër  i ka dalë vetëm gjysma e trupit gjatë bërjes së një fotografije. Ndërsa një gazetar gjatë marrjes në pyetje duket se është munduar të deformojë trupin në mënyrë që kamera ta filmojë, siç duhet.

(k.a/dosja.al)

Shto Koment