Sport

FOTO/ Del Piero shtrohet në spital, frikësohen tifozët e Juventusit

Kanë qenë me mijëra urimet për shërim të shpejtë që i kanë mbërritur nëpëmrjet rrjeteve sociale legjendës së Juventusit
Featured image of article: FOTO/ Del Piero shtrohet në spital, frikësohen tifozët e Juventusit

ITALI-Aventurë e pakëndshme për ish-yllin e Juventusit dhe përfaqësueses italiane, Alesandro Del Piero. Ish-sulmuesi ka postuar një foto me maskë në shtratn e një spitali dhe kjo ka alarmuar jo pak tifozët e skuadrës bardhezi. Del Piero ka qetësuar menjëherë të gjithë duke sqaruar se bëhej fjalë për një gur në veshka që e kishte detyruar të shkonte të shtrohej në spital në Los Anxhelos ku gjendet aktualisht. “Ende nuk mund të më besohet se si një gjë vetëm 3 mm mund të shkaktojë kaq shumë dhimbje”, shkruante ai në postimin e tij duke shpjeguar se kriza kishte kaluar.

 

 

View this post on Instagram

 

Ancora non ci credo come una cosa piccola solo 3mm possa fare così male 🤕 #colicarenale #calcolorenale #adp10

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Alessandro Del Piero (@alessandrodelpiero) on

Kanë qenë me mijëra urimet për shërim të shpejtë që i kanë mbërritur nëpëmrjet rrjeteve sociale legjendës së Juventusit, me vetë klubin bardhezi që po ashtu i ka uruar atij një kthim sa më të shpejtë në normalitet

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment