Virale

FOTO-Dash Shehi ‘kapet’ mat te këpucari, kreu i LZHK lustron këpucët pak javë para hyrjes në parlament

Fotoja është publikuar nga faqja "Brryli Broadëay", të njohur për afeksionin e tyre me Shehin.
Featured image of article: FOTO-Dash Shehi ‘kapet’ mat te këpucari, kreu i LZHK lustron këpucët pak javë para hyrjes në parlament Dash Shehi
Përditësuar:

TIRANË- Një foto e Dashamir Shehit, kryetarit të Lëvizja për Zhvillim Kombëtar teksa lustron këpucët te lustraxhiu është kthyer virale në rrjetet sociale.

Fotoja është publikuar nga faqja “Brryli Broadway”, të njohur për afeksionin e tyre me Shehin.

Pa komplekse dhe dëngla, Shehi shihet teksa është ulur në majë të stolit ndërsa poshtë tij, lustraxhiu i lustron këpucët.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kujt nuk i duhet një trajtim i vogël disa javë para se të rikthehet në Kuvend? 9 shtatori është pranë…

(f.g/dosja.al)

Shto Koment