Bota

FOTO/ Bikini dhe muskuj, kjo është 68-vjeçarja me format më seksi

Kjo është një nga femrat me format më të bukura. ajo 70- vjeç dhe gëzon trupin e një 20- vjeçarje.
Featured image of article: FOTO/ Bikini dhe muskuj, kjo është 68-vjeçarja me format më seksi Rebecca Woody.

Me fotot e mëposhtme nuk keni për t’ju besuar syve!

Kjo grua është 68-vjeçe dhe ka format e një 20-vjeçarje. Rebecca Wody është bodybuilding amerikane, e cila ka mahnitur të gjithë me fizikun, format dhe pamjen e saj.

Rebecca pak kohë më parë vuajti nga sëmundja e artritit, mjekët e këshilluan të hiqte dorë nga mbipeshat, por ajo nuk u dorëzua.

Ajo vazhdoi stërvitjen në palestër dhe sot gëzon shëndetin e plotë, raporton MSN.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ajo u shfaq për herë të parë në skenë si bodybuilding në moshën 30-vjeçare dhe prej asaj dite ajo ka konkuruar çdo grua që ka marrë pjesë në kompeticione të tilla.

Ajo mori pjesë për herë të parë në këto gara në 1990 ku u rendit e 39-ta, duke përfshirë shtatë vende në konkurim.

L.K/Dosja.al

Shto Koment