Showbiz

FOTO/ Bëhet nënë për herë të parë, Ema Stone ka trupin që çdo grua do të ketë pas lindjes

Aktorja e njohur Ema Stone ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Dave McCary. Lajmin e ardhjes në jetë të bebushit e ka bërë të ditur TMZ përmes burimeve pranë aktores.
Featured image of article: FOTO/ Bëhet nënë për herë të parë, Ema Stone ka trupin që çdo grua do të ketë pas lindjes Emma Stone

LOS ANGELO– Ema Stone është bërë nënë për herë të parë në 13 mars, në Los Angeles teksa u bë e ditur se ajo lindi një vajzë, sipas revistës “People”.

Fituesja e çmimit “Oscar” është parë në super formë në publik pas lindjes së vogëlushes, teksa të gjithë sytë ishin tek ajo. Dy muaj pasi lindi, duket se Emma po e merr veten shpejt dhe po rikthen fizikun e saj.

Ema Stone

Në fund të marsit, një burim i afërt me Emma Stone i tha People:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Emma dhe Dave kanë një martesë të shkëlqyeshme dhe të dy dëshironin një fëmijë. Ata janë një çift shumë privat dhe ishin gati për një familje. Ema është e afërt me familjen dhe miqtë e saj të mirë, por jo tip që të lë pas dore jetën e saj personale. Dave e respekton atë për të dhe është e njëjta mënyrë. Ata kanë një jetë të shkëlqyeshme së bashku dhe mbështesin njëri-tjetrin. Ajo është një profesioniste që e do dhe merr frymë me punën e saj, por nëse dikush mund të jetë i mirë në të dy, është Ema. Ajo është një person i talentuar në të gjitha mënyrat”– tregoi burimi.

Emma Stone and Dave McCary

(o.l.dosja.al)

 

Shto Koment