RajoniShowbiz

FOTO/ Anita ndan foton romantike me Ramush Haradinajn: S’pat’ qare pa më puthur pak

Anita Haradinaj në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi në krahët e bashkëshortit të saj, Ramush Haradinaj.
Featured image of article: FOTO/ Anita ndan foton romantike me Ramush Haradinajn: S’pat’ qare pa më puthur pak Ramush dhe Anita Haradinaj

KOSOVË– Bashkëshortja e politikanin Ramush Haradinaj, Anita është tepër aktive në rrjetet socila dhe prezente në media ku ftohet shpesh nga disa emisione.

Anita Haradinaj në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi në krahët e bashkëshortit të saj, Ramush Haradinaj.

“Spat qare pa m’puth pak”,- ka shkruar Anita.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Para pak ditësh, në një emision televiz ajo foli rreth marrëdhënies së saj me bashkëshortin ku tregoi sesi e thërret ai me përkëdheli.

(d.a/dosja.al)

Shto Koment