Politike

FOTO/ Ambasadorët zbarkojnë në selinë e PD, pritet të nisin takimin me Bashën për Reformën Zgjedhore

Ata janë parë teksa futen njëri pas tjetrit dhe do të zhvillojnë në takim me kreun e PD, Lulzim Basha.
Featured image of article: FOTO/ Ambasadorët zbarkojnë në selinë e PD, pritet të nisin takimin me Bashën për Reformën Zgjedhore Ambasadorët pas takimit me Bashën

TIRANË- Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim, ambasadori i Britanisë së Madhe, Norman Duncan dhe ambasadori i BE në në Tiranë kanë mbërritur në selinë e PD.

Ata janë parë teksa futen njëri pas tjetrit dhe do të zhvillojnë në takim me kreun e PD, Lulzim Basha.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sipas informacioneve mësohet se takimi do të fokusohet tek dështimi i djeshëm për arritjen e një konsensusi për Reformën Zgjedhore.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment