Aktualitet

FOTO/ Aksident në Tiranë! E reja përplaset nga ‘Smart-i’ në vijat e bardha, qytetarët grumbullohen pranë saj

FOTO
 • Video nga aksidenti tek “21 dhjetori”, 22-vjeçares i jepet ndihma tek vijat e bardha
 • E reja ndodhet e shtrirë në tokë, ndërkohë që pranë saj janë afruar shumë njerëz për t'i ardhur në ndihmë, ndërkohë që nuk dihen detaje lidhur me gjendjen e saj shëndetësore.
  Featured image of article: FOTO/ Aksident në Tiranë! E reja përplaset nga ‘Smart-i’ në vijat e bardha, qytetarët grumbullohen pranë saj Aksident ne Tirane

  TIRANË– Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në zonën e 21-shit në Tiranë. Një 22-vjeçare me iniciale B.M., është përplasur nga një makinë tip ‘Smart’, pranë vijave të bardha në rrugë. Rreth orës 11:55, tek “21 Dhjetori”, ku mjeti me drejtues D. M., ka aksidentuar 22-vjeçaren, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. E reja ndodhet e shtrirë në tokë, ndërkohë që pranë saj janë afruar shumë njerëz për t’i ardhur në ndihmë, ndërkohë që nuk dihen detaje lidhur me gjendjen e saj shëndetësore.

  NJOFTIMI I PLOTË:

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
  Tiranë/Informacion paraprak
  Rreth orës 11:55, tek “21 Dhjetori”, mjeti me drejtues shtetasin D. M., ka aksidentuar këmbësoren shtetasen B. M., 22 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

  (a.b)/dosja.al

  Shto Koment