Aktualitet

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen tre makina, plagoset rëndë një person dhe bllokohet e gjithë rruga

FOTO
Mësohet se personi i plagosur është dërguar në spital, për të marrë mjekimin e nevojshëm, ndërkohë që e gjithë rruga në autostradë është bllokuar.
Featured image of article: Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen tre makina, plagoset rëndë një person dhe bllokohet e gjithë rruga Foto nga aksidenti
Përditësuar:

TIRANË– Tre automjete janë përplasur në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme, dhe për pasojë, një person ka mbetur i plagosur rëndë.

Mësohet se personi i plagosur është dërguar në spital, për të marrë mjekimin e nevojshëm, ndërkohë që e gjithë rruga në autostradë është bllokuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Foto nga aksidenti

Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, por paraprakisht dyshohet se mund të jetë bërë ndonjë parakalim.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment