Aktualitet

FOTO/ Aksident në aksin Elbasan-Peqin, makina humbet kontrollin dhe përplaset me bordurën 

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Vidhës, ndërkohë që shkaku i humbjes së kontrollit nuk dihet.
Featured image of article: FOTO/ Aksident në aksin Elbasan-Peqin, makina humbet kontrollin dhe përplaset me bordurën  Foto nga aksidenti

ELBASAN- Një aksident ka ndodhur mnbrëmjen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Peqin, ku një automjet “Security” ka humbur kontrollin dhe është përplasur më bordurën e rrugës.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Vidhës, ndërkohë që shkaku i humbjes së kontrollit nuk dihet. Nga aksidenti fatmirësisht nuk ka asnjë të lënduar, ndërsa dëmet materiale janë të shumta.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në vendngjarje ka shkuar policia së bashku me grupin hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e ngjarjes.

(I.A/dosja.al)     

Shto Koment