Aktualitet

VIDEO/ 70-vjetori i Teatrit Migjeni, ndërpritet energjia gjatë ceremonisë

Sipas informacioneve gjatë dhënies  të disa titujve si “Kalores i Urdhrit të Flamurit” dhe “Mjeshtër i Madh”  ndodhi një incident, duke u ndërprerë të paktën për 7 apo 8 minuta energjia elektrike.

SHKODËR- Një episod i shëmtuar ka ndodhur sot gjatë ceremonisë për 70-vjetorin e Teatrit Migjëni në Shkodër.

Sipas informacioneve gjatë dhënies  të disa titujve si “Kalores i Urdhrit të Flamurit” dhe “Mjeshtër i Madh”  ndodhi një incident, duke u ndërprerë të paktën për 7 apo 8 minuta energjia elektrike.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pas rikthimit të energjisë elekrike gjithçka vijoi sipas programit dhe u ndanë të gjitha çmimet. 

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment