Sport

FOTO/ 13 milionë euro! Ronaldo përgatit zbarkimin e bujshëm në Madrid

Në fakt, në 7 qershor portugezi i Juventusit do të përurojë hapjen e një hoteli të ri luksoz të zinxhirit të tij 'Pestana CR7 Lifestyle Hotels'.
Featured image of article: FOTO/ 13 milionë euro! Ronaldo përgatit zbarkimin e bujshëm në Madrid Cristiano Ronaldo

MADRID-Cristiano Ronaldo rikthehet në Madrid, por merkato nuk ka asnjë lidhje me të. Në fakt, në 7 qershor portugezi i Juventusit do të përurojë hapjen e një hoteli të ri luksoz të zinxhirit të tij ‘Pestana CR7 Lifestyle Hotels’.

Hoteli ndodhet në një ndërtesë të ndërtuar në vitin 1923 në ‘Gran via’, rruga më e famshme në Madrid, ka dhjetë kate dhe ka 168 dhoma. Për CR7 një investim prej afërsisht 13 milion euro.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment