Politike

Forumi online “Ditët e Kujtesës” për komunizimin, Meta dhe Vincenzo del Monaco prezentë

Forumi, i cili do të zhvillohet online, për shkak të pandemisë ngre siparin sot me praninë e një sërë emrash që do të flasin për zhvillimet në vend si presidenti i Republikës, z.Ilir Meta, kreu i prezencës së OSBE-së në Shqipëri, z.Vincenzo del Monaco, drejtori i Fondacionit “Konrad Adenauer”, Tobias Rutterhof, etj.
Featured image of article: Forumi online “Ditët e Kujtesës” për komunizimin, Meta dhe Vincenzo del Monaco prezentë Ilir Meta

TIRANË– Sot nis forumi online “Ditët e Kujtesës” për komunizimin

Me rastin e tre dekadave demokraci në vendin tonë sot nis edicioni i gjashtë i aktivitetit Ditën e Kujtesës me temë qendrore Komunizmin dhe njohurinë që ka populli ynë në lidhje me të.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Forumi, i cili do të zhvillohet online, për shkak të pandemisë ngre siparin sot me praninë e një sërë emrash që do të flasin për zhvillimet në vend si presidenti i Republikës, z.Ilir Meta, kreu i prezencës së OSBE-së në Shqipëri, z.Vincenzo del Monaco, drejtori i Fondacionit “Konrad Adenauer”, Tobias Rutterhof, etj.

(a.b)/dosja.al

Shto Koment