Showbiz

Florian Binaj e konfirmon: Jam i infektuar me Covid-19, nuk kam asnjë simptomë por jam izoluar

FOTO
Florjan Binaj ka postuar një foto në Instgram aty ku ngre gishtin e madh lart për të treguar se PO është pozitiv me COVID-19.
Featured image of article: Florian Binaj e konfirmon: Jam i infektuar me Covid-19, nuk kam asnjë simptomë por jam izoluar Florjan Binaj
Përditësuar:

TIRANE– Ditën e sotme në media qarkulloi lajmi se aktoi i Portokallisë, Florjan Binaj ishte infektuar me koronavirus. Aktori nuk zgjodhi as ta pohonte dhe as ta mohonte lajmin deri para pak minutash.

Ai ka postuar një foto në Instgram aty ku ngre gishtin e madh lart për të treguar se PO është pozitiv me COVID-19. Flori tregon se per momentin nuk ka asnje simptome dhe asnje shqetesim.

Aktori lajmëron se nuk do të jetë i pranishëm përgjatë 2 javëve në Portokalli për shkak të virusit.

Postimi i Flor Binajt:

‘Jam aq pozitiv si tip saqe dola pozitiv edhe me covid-19.
Të dashur ndjekës, fansa, miq dhe mikesha, pas nje testimi rutin, fati donte që unë të qëlloja i prekur nga virusi Covid-19.U vetëizolova që para testimit dhe do qëndrojë në izolim si gjithë të tjerët deri nē pērfundim të krantinës.Fatmirsisht nuk kam asnje simptomë dhe asnjë shqetsim dhe gëzoj shëndet të plotë.Mendova t’jua them vetë të vërtetën sesa ta lexoni nga portalet që për ndonjë klikim janē të gatshëm të shkruajnë çdo gjë!
Mē vjen keq që do mungoj këto 2 javët e fundit të sezonit të Portokallisë por skam ç’bëj…
Dhe për të gjithë ata që më pyesin: ku e more?-i them, e mora në Gjermani por km i ka origjinale të vetat!
Shëndet të gjithëve!’- shkruan aktori ne Instagram.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FLORJAN (@florjanbinaj) on

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment