Showbiz

Flori Mumajesi lë pas problemet financiare, bën dedikimin në mesnatë: Thjesht të du…

Flori Mumajesi shkruan: Thjesht të du...
Featured image of article: Flori Mumajesi lë pas problemet financiare, bën dedikimin në mesnatë: Thjesht të du…

Tiranë– Flori Mumajesi gjithmonë i ka mbajtur të fshehta lidhjet e tij dhe nuk ka folur asnjëherë publikisht për to.  Madje kohët e fundit e kemi parë edhe shumë pak aktiv edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi ai tërhequr vëmendjen e medieve me një deklaratë të bërë në mesnatë në profilin e tij në Instagram. “Thjesht të du”, shkruan këngëtari krahas një fotoje të tij.

Nuk dihet ende nëse është një dedikim dashurie apo nëse është emri i këngës që Flori do të sjellë në tregun muzikor. Kjo këngë është një bashkëpunim i ri me Brunon dhe Shkurte Gashin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Muajt e fundit mediet rozë folën edhe për një sërë problemesh financiare, fakt që e lidhën me shkëputjen e gjatë të  Mumajesit nga muzika.

Postimi në Instragram

J.V/Dosja.al

Shto Koment