Aktualitet

Flet Arta Marku: Marrëdhënia që kam me Donika Prelën, e kam pasur shoqe klase

Në “Open” ajo është shprehur se marrëdhënia e saj me Prelën është shumë korrekte dhe mendon se kjo e fundit ka bërë maksimumin në punën e saj. 
Featured image of article: Flet Arta Marku: Marrëdhënia që kam me Donika Prelën, e kam pasur shoqe klase Arta Marku dhe Donika Prela

Tiranë- Kryeprokurorja e Përgjithshme e Përkohshme Arta Marku ka treguar së fundmi marrëdhënien që ajo ka me Donika Prelën, kryeprokuroren e Krimeve të Rënda.

Në “Open” ajo është shprehur se marrëdhënia e saj me Prelën është shumë korrekte dhe mendon se kjo e fundit ka bërë maksimumin në punën e saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Arta Marku, Kryeprokurorja e Përgjithshme e Përkohshme

J.V/Dosja.al

 

Shto Koment