Showbiz

Fjoralba Ponari mund të ketë kaluar Covid-19, moderatorja tregon se ka qënë në punë me simptomat e virusit: Me 39.5 temperaturë dhe në skenë

Fjoralba ka shkruar se në episodin e parë të ‘Jeho’ është ngjitur në skenë me temperaturë 39.5, duke mos u përjashtuar mundësia që të ketë qenë prekur nga Covid-19.
Featured image of article: Fjoralba Ponari mund të ketë kaluar Covid-19, moderatorja tregon se ka qënë në punë me simptomat e virusit: Me 39.5 temperaturë dhe në skenë Fjoralba Ponari

TIRANE- Një tjetër personazh i njohur bëhet pjesë e listës së të prekurve nga COVID-19.

Këtë rradhë moderatorja Fjoralba Ponari me anë të një postimi të postuar në instastory na bën të dyshojmë se mos ajo e ka kaluar virusin e rrezikshëm.

Fjoralba ka shkruar se në episodin e parë të ‘Jeho’ është ngjitur në skenë me temperaturë 39.5, duke mos u përjashtuar mundësia që të ketë qenë prekur nga Covid-19.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Këtë na e ka treguar në një bashkëbisedim që po zhvillon me ndjekësit në Instagram, ku e pyetur rreth emisionit, ajo shkruan se “Jeho-n e dua aq shumë sa episodin e parë e kam xhiruar me 39.5 temperaturë (ndoshta ndoshta kam pasur atë që po mendoni ju)”.

Fjoralba Ponari-instastory

Nga përgjigja kuptuam se Fjoralba nuk e ka kryer tamponin apo testin serologjik, ndaj nuk mund ta themi me siguri nëse e ka kaluar apo jo.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment