Sport

Fituan kundër Interit, Ronaldo dhe Bonuçi puthje dhe përqafime ndaj Dybalës

Ronaldo e puthte në qafë Dibalën, ndërsa kapiteni Bonuçi ka bërë edhe më shumë humor duke ndjeshëm duke i dhuruar një puthje pas qafës sulmuesit të Juventusit, por këto  veprime e kanë  vënë disi në siklet  Dybalën,  i cili është parë të buzëqeshte.
Featured image of article: Fituan kundër Interit, Ronaldo dhe Bonuçi puthje dhe përqafime ndaj Dybalës Cristiano Ronaldo dhe Paolo Dybala

ITALI- Mbrëmjen e së dielës nuk kanë munguar ngacmimet mes lojtarëve të Interit dhe Juventusit, teksa ndeshja mes tyre ka rezultuar 2-1 për Juven.

Menjëherë pas ndeshjes janë parë ngacmimet mes lojtarëve, ku Kristiano Ronaldo dhe Bonuçi kanë përqafuar dhe puthur në qafë Paulo Dybalën, cili shënoi golin e parë.

Teksa po fliste live për mediat, Paulon nuk e lanë  reahat Ronaldo dhe Bonuçi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ronaldo e puthte  në qafë Dibalën, ndërsa kapiteni Bonuçi ka bërë edhe më shumë humor duke ndjeshëm duke i dhuruar një puthje pas qafës sulmuesit të Juventusit, por këto  veprime e kanë  vënë disi në siklet  Dybalën,  i cili është parë të buzëqeshte.

A.C/Dosja.al

Shto Koment