Showbiz

“Fitova 2 milionë euro”, la punën si pilote garash për filma +18, 25 vjeçarja tregon arsyet: Shpenzoja 370 mijë euro për një kompeticion

FOTO
Gracie është shprehur se në garat me makina i duhej të shpenzonte370 mijë euro në vit, e për këtë arsye vendosi të hiqte dorë nga kjo punë.
Featured image of article: “Fitova 2 milionë euro”, la punën si pilote garash për filma +18, 25 vjeçarja tregon arsyet: Shpenzoja 370 mijë euro për një kompeticion Renee Gracie

AUSTRALI- Renee Gracie ishte garuese makinash në “V8 Supercars”, por iu desh të hiqte dorë nga garat.

25-vjeçare tregon se në garat me makina kishte shumë shpenzime, pasi i duhej të paguante 370 mijë euro vjetore për një kompeticion. Ishte pikërisht ky momenti që e bëri të vendoste kalimin në një fushë krejt tjetër siç është porno.

“Nuk dija çfarë të bëja dhe një mikeshë më foli për këtë. Në fillim tha se ishte vetëm për foto me bikini dhe pse të mos e bëja kur të njëjtat gjëra postoja dhe në Instagram. Më pas gjërat përparuan, por jam e kënaqur sepse kam fituar 2 milionë euro nga kjo platformë.”- u shpreh ajo.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi:  Sport

A.C/Dosja.al 

Etiketa:

Një Koment në ““Fitova 2 milionë euro”, la punën si pilote garash për filma +18, 25 vjeçarja tregon arsyet: Shpenzoja 370 mijë euro për një kompeticion

  1. Mos e promovoni prostitucionin me keto histori o media e deshperuar per te mbajtur lexuesin sa me gjate ne web.

Shto Koment