Showbiz

Fitoi “Big Brother 8” vite më parë, Veseli një jetë milioneri! Hap biznesin e tij

Ish-banori i BB ka hapur një biznes personal në qendër të Prishtinës.
Featured image of article: Fitoi “Big Brother 8” vite më parë, Veseli një jetë milioneri! Hap biznesin e tij Vesel Kurtishaj, ish-banor i BB.

KOSOVË Vesel Kurtishaj u bë i njohur në edicionin e 8 të Big Brother ku doli dhe fitimtar, por duket se suksesi i tij vazhdon edhe përtej spektaklit. Me fotot që ndan në rrjete sociale, i veshur chic dhe në vende luksoze, duket se ish-banori i Big Brother ka investuar mirë, për të shijuar një jetë prej milioneri.

“Prive” ka bërë me dije se tashmë ai është i njohur në fushën e biznesit, pasi zotëron një biznes të njohur në Prishtinë. Ai ka hapur në qendër të Prishtinës, një dyqan telefonash dhe duket si një investim i guximshëm dhe me prespektivë.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ja dhash Vullnetit kaparin per dasem… 😜 @vullnetzhuniqi

A post shared by Vesel Kurtishaj (@veselkurtishaj) on


(R.L/Dosja.al)

Shto Koment