Showbiz

Fifi flet për herë të parë në lidhje me marrëdhënien me Flori Mumajesin, pyetet nëse ishin të dashur, këngëtarja: Kaq të them!

Fifi e cilësoi Florin si shok shumë të mirë dhe si çun flori mirëpo nuk zbuloi nëse ka pasur diçka më shumë me të.
Featured image of article: Fifi flet për herë të parë në lidhje me marrëdhënien me Flori Mumajesin, pyetet nëse ishin të dashur, këngëtarja: Kaq të them! Flori mumajesi, Flori
Përditësuar:

TIRANË- Një romancë e mundshme mes këngëtares Fifi dhe Flori Mumajesit është përfolur prej kohësh mirëpo e gjitha mbeti në formën e thashethemeve pasi asnjëri nuk pohoi dhe mohoi asgjë.

Fifi, ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” dhe gjatë pyetjeve që iu drejtuan nga fëmijët u prek dhe diçka që kishte të bënte mes marrëdhënies së saj me Florin.

Ajo e cilësoi Florin si shok të mirë dhe si çun flori mirëpo nuk zbuloi nëse ka pasur diçka më shumë me të.

Pjesë nga intervista:

Deoni: Ti Flori (Mumajesin) e ke shok se ai është fjalë flori, apo e kishe të dashur?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Fifi: Florin e kam shok sepse është çun flori.

Deoni: E kishe të dashur?

Fifi: Kaq të them…

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment