Showbiz

Fifi feston sot ditëlindjen, e gjeni sot sa vjeç mbush këngëtarja?

FOTO
Ylli i hitit “Përjetësi” bën sot 27-vjeç dhe mesazhet e urimet nga miqtë dhe fansat kanë qenë të shumta.
Featured image of article: Fifi feston sot ditëlindjen, e gjeni sot sa vjeç mbush këngëtarja? Fifi

KOSOVË– Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur ndryshe me emrin e artit si ‘Fifi’, feston sot ditën e lindjes.

Ylli i muzikës  bën sot 27-vjeç dhe mesazhet e urimet nga miqtë dhe fansat kanë qenë të shumta. Ajo ka publikuar një portret të sajin, të realizuar nga një fans i saj.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)

Fifi ka pak ditë që ka publikuar këngën e re “Maniak i dhimbjes”, një baladë dashurie që u prit shumë mirë nga publiku.

(kle.mu./dosja.al)

Shto Koment