Virale

E padëgjuar! Fieraku ndahet nga nusja dhe djeg makinën LIVE në Facebook: Materialiste, kthehu! Për Kishë të Laçit eja, gjeje forcën, të dhurova gjithçka (VIDEO)

Dosja.al arriti të ruajë momentet kur i riu dogji LIVE në Facebook, makinën që i kishte blerë dhuratë Volganës, por ajo ia ka kthyer mbrapsht. Shkak për ndarjen sipas të riut, është materializmi i vajzës.
Featured image of article: E padëgjuar! Fieraku ndahet nga nusja dhe djeg makinën LIVE në Facebook: Materialiste, kthehu! Për Kishë të Laçit eja, gjeje forcën, të dhurova gjithçka (VIDEO) Dy të rinjtë dhe makina e djegur

FIER- Një histori dashurie që nuk u mbyll me trëndafila të bardhë, oriz, dhe plane për t’u plakur bashkë buzë detit, me një qen, libra dhe nipër e mbesa që vizitojnë gjyshërit…

Ervin Janji nga Fieri dhe Volgana G, nga Lushnja i kanë dhënë fund dashurisë së tyre dhe ky tashmë nuk është vetëm një problem mes çiftit, por mes të gjithë miqve të tyre në rrjetet sociale. Ervini, që prej momentit të ndarjes ka arritur t’i mbajë adresat e vajzës në rrjetet sociale, ku ka shpërndarë thirrje që ajo të kthehet Por jo vetëm kaq.

Dosja.al arriti të ruajë momentet kur i riu dogji LIVE në Facebook, makinën që i kishte blerë dhuratë Volganës, por ajo ia ka kthyer mbrapsht. Shkak për ndarjen sipas të riut, është materializmi i vajzës.

Momentet e djegies së makinës:

Historia e të dyve ka ngjallur reagime në rrjet, dhe miq e të afërm i bëjnë thirrje Ervinit që të ndalojë me postimet dhe me situatën ku ka futur veten pas ndarjes.

Por ky i fundit, vazhdon. Pa ndalim… përsërit e përsërit thirrjen që vajza të kthehet, pasi edhe diplomën nuk ia ka djegur ende. Ndërkohë që një kushëriri i tij, i thotë se duhet të ishte kujtuar pak më herët, pasi “dhe persa i perket gjerave materiale qe te ka kerkuar qe ne mengjes aty e donte ( gesheren ) Por e verteta eshte se vetem ne hene se ke cuar.. Por nga keto gabime duhet te mesojme”.

Kushëriri i Ervinit

Postimet e të riut në rrjetet sociale:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

TE DHUROVA GJITHCKA DHE NE FUND E MORA SHPERBLIMIN QE NUK E PRISJA KURRRRRRRRRRRRRRRRRRRR😢😢😢😢😢😢😢

PER KISH TE LACIT TE LUTEMMMM KTHEHUUUUU🙏🙏🙏🙏 SE NESER DO JET SHUM VONNNNNN 😢😢 TU LUTA TA MERJE SE ISHTE NJE DHURAT QE TA KISHA BER ME ZEMER TI NUK E DESHE AS UN SMUND TA MBAJA APO TJA SHIKOJA DIKUJT TJETER DHURATEN QE TE BERA TY ME MIR VENDOSA TI VIJA ZJARRIN SIC BERE TI ME DASHURIN TONE QE SHKATERROVE CDO GJE PER KOKFORCIT E TUA QE KERKOJE CDO DIT E ME SHUM GJERA MATERIALE DHE NUK U ULE TE FLISJE CA TE MUNDONTE PERBRENDA QE U LARGOVE PA ASNJE ARSYE ….. GJEJE FORCEN DHE KTHEHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Postimet e te riut

CDO PREMPTIM QE TE KAM DHEN E KAM MBAJTUR TI NUK E MBAJTE PREMTIMIN QE ME DHE DO TE LUTESHA PER HER TE FUNDIT KTHEHU SA NUK ESHT VONE DHE ME MER NCEL TE JAP DIPLLOMEN SA NUK E KAM DJEGUR AKOMA SE SMA BEN ZEMRA SE TE DUA O PAUUUUUUUUUU DHE E DI SHUM MIR SA PO E VUAJM KETE SITUAT NJERZIT SEHIR DUAN TREGOJE VETEN QE MKE DASHUR VERTET DHE DO TA VLERSOJ TER JETEN KETERRRRRRRE 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Postimet e te riut

Zoti mbar ta bej kudo qe te shkosh me shpirt nuk ta uroj asnjeher te keqen se ishe gjithcka per mua Kur ta kthesh koken mbrapa do jet shum vonnnnnnnnnnn pauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuùu

(f.g/dosja.al)

Një Koment në “E padëgjuar! Fieraku ndahet nga nusja dhe djeg makinën LIVE në Facebook: Materialiste, kthehu! Për Kishë të Laçit eja, gjeje forcën, të dhurova gjithçka (VIDEO)

  1. Deshirat e njeriut jane te pafunda, nje nga to eshte dhe permbushja ne jetë, qofte kjo nga ana shpirterore apo profesionale , ndodh qe njeriu ne jete perballet me refuzimin dhe ai eshte pjese e jetes por kjo nuk do te thote qe ne do te zhgenjehemi pse dikush na refuzon apo nuk na pranon perkundrazi kjo eshte nje shenje per te kuptuar se dicka me e mire eshte duke ardhur dhe se ana shpirterore nuk mund te permbushet me dhune apo te kerkinit te dickaje me force , duke qene se jetojme ne shoqerine e një mijë e një mendjeve dhe asnjëher nuk bëjmë atë që dimë vetë , por edhe kur e bëjmë atë që dimë prapë jemi të ndikuar apo influencohemi nga të tjerët , mendimi im është se në raste e lidhjeve apo në ato nisma që ndërmarrin njerëzit për të krijuar një familje është se nëse nuk bëhet me vullnetin e të dyve nuk mund të bëhet dhe më e mira që mund të bëjmë është thjesht të ecësh përpara , dhe mos të harxhosh kohën tënde të çmuar për tu munduar apo lodhur të bindësh dikë në lidhje me veten dmth nqs dikush të do vërtet , nuk shikon interesat në atë lidhje por vlerëson thjesht ndjenjat , interesi është i përkohshëm ndjenjat nuk i blen dot sepse ato nuk kanë vlera materiale , parë nga kjo anë vlerësoni ndjenjat paraja dhe materialja ikin e vijnë .

Shto Koment