AktualitetVirale

‘Çmendi’ një Fier të tërë! Vajzës i rritet temperatura, shëtit me mbathje në rrugë pa komplekse

VIDEO
Ajo ka dalë në rrugën e qytetit me të mbathura duke mos e vrarë mendjen për sytë e qytetarëve të tjerë.
Featured image of article: ‘Çmendi’ një Fier të tërë! Vajzës i rritet temperatura, shëtit me mbathje në rrugë pa komplekse Pamje nga videoja

FIER– Me rritjen e temperaturave, e pranueshme është edhe ndryshimi i garderobës, por një vajzë ka tejkaluar çdo imagjinatë.

Ajo ka dalë në rrugën e qytetit me të mbathura duke mos e vrarë mendjen për sytë e qytetarëve të tjerë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al


Veshja e vajzës ka kthyer koka në rrugë dhe ka shkaktuar reagime edhe nga kalimtarët e tjerë, mirëpo nga sa duket ajo nuk e ka vrarë mendjen dhe ka vijuar me itinerarin e saj.

(k.m/dosja.al)

3 Komente në “‘Çmendi’ një Fier të tërë! Vajzës i rritet temperatura, shëtit me mbathje në rrugë pa komplekse

  1. Edhe ju duhet tbeni lajm per kte gje? Mire ai palla qe e filmon, po ju tkeni turp qe e postoni, jeni me keq se ai qe e ka filmu. Qekur veshja e dikujt tjt esht problemi i gjithe botes? Shifni punet tuaja o popullllllll se prandaj jemi nket gjendje ne shqiptaret se na intereson me shum bytha e "fierakes" se sa problemet e pafundme qe po vuajme cdo dite. Mvje me plas qe njerezit si ju keni tdrejten e votes dhe na e keni cu ket vend nket gjendje

  2. Cdo gje pa censur, filmoni cfar ju ben pershtypje .ai qe ju paragjukon eshte ne 70s,ktyre qe u duket qe jan shum evropian vuajn nga kultura botrore ne tru,

  3. I lumte p*çka
    Alamet pjeshke qenka jo si kjo e transporteve

Shto Koment