Showbiz

Festoi 26-vjetorin në Paris, Lori Hoxha shkëlqeu me dy fustanet e shëndritshëm që zgjodhi të vishte për ditëlindje(FOTO+VD)

Në fillim ajo u shfaq me një fustan rozë të shkurtër e velvet, që të krijonin idenë e një kukulle barbi, e pasi fiku qirinjtë e veshur me këtë fustan, Lori veshi një tjetër fustan gri, me mëngët e gjata dhe gati i gjithi ishte transparent.
Featured image of article: Festoi 26-vjetorin në Paris, Lori Hoxha shkëlqeu me dy fustanet e shëndritshëm që zgjodhi të vishte për ditëlindje(FOTO+VD) Lori Hoxha

PARIS- Trashëgimtarja e TopChannel, Lori Hoxha para dy ditësh ka festuar ditëlindjen dhe ka mbushur 26 vjeç.

Lori është shumë aktive në rrjetet sociale dhe nga ku ndan me fansat momente të ndryshme të jetës së saj, dhe nuk kishte sesi të mos publikonte edhe disa pamje nga festa e ditëlidjes.
Ndryshe nga herët e tjera që ditëlindjen e ka festuar në Shqipëri dhe në Londër këtë herë 26-vjetorin ka zgjedhur ta festojë në Paris.

Gjatë brëmjes së ditëlindjes Lori kishte zgjedhur të vishte dy fustane super të shëndritshëm që vezullonin dhe bënin 26-vjeçaren të shkëlqente.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në fillim ajo u shfaq me një fustan rozë të shkurtër e velvet, që të krijonin idenë e një kukulle barbi, e pasi fiku qirinjtë e veshur me këtë fustan, Lori veshi një tjetër fustan gri, me mëngët e gjata dhe gati i gjithi ishte transparent.

A.C/Dosja.al

Shto Koment