Showbiz

Festivali i Këngës në RTSH, bën “bashkë” Sali Berishën, Jozefina Topallin dhe Edi Ramën (Fotot)

Pra nga aktorët e humorit në këtë festival si rrallëherë kanë bërë bashkë politikanët shqiptarë, kryeministri, Edi Rama, ish-kryeministrin Sali Berisha dhe ish-kryetaren e Kuvendit, Jozefina Topalli.
Featured image of article: Festivali i Këngës në RTSH, bën “bashkë” Sali Berishën, Jozefina Topallin dhe Edi Ramën (Fotot) Berisha, Topalli dhe Rama

TIRANË– Gjatë natës së parë të Festivalit  të Këngës Magjike, përveç perfomancës së këngëtarëve ka pasur edhe personazhe të tjerë që janë ngjitur në skenë duke sjellë surpriza të bukura për publikun.

Në momentet e fundit të natës së parë të Festivalit, kanë qenë tre aktorët  e humorit, Florjan Binaj, Drilon Hoxha dhe Rudina Dembacaj kanë sjellë imazhet e tre politikanëve më të njohur të Republikës së Shqipërisë.

Pra nga aktorët e humorit në këtë festival si rrallëherë kanë bërë bashkë politikanët shqiptarë, kryeministri, Edi Rama, ish-kryeministrin Sali Berisha dhe ish-kryetaren e Kuvendit, Jozefina Topalli.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Rolin e kryeministrit Edi Rama e luan aktori i njohur, Florjan Binaj, të ish-kryeministrit, Sali Berisha, Drilon Hoxha dhe të  Jozefina Topallit, Rudina Dembacaj.

A.C/Dosja.al

Shto Koment