Sport

Festë në shtëpinë e ish-sulmuesit të Interit dhe Milanit, vjen në jetë vajza e dytë me emrin Isabel

Lajmin e dha i pari miku i çiftit,  Andrea Pucci, nëpërmjet një postim në Instagram:
Featured image of article: Festë në shtëpinë e ish-sulmuesit të Interit dhe Milanit, vjen në jetë vajza e dytë me emrin Isabel Christian Vieri

Costanza Caracciolo dhe Christian Vieri janë bërë sërish prindër. Pas vajzës së parë, Stella, erdhi në jetë Isabela. Lajmin e dha i pari miku i çiftit,  Andrea Pucci, nëpërmjet një postim në Instagram:

“Në këto momente u bëra sërish xhaxhi. Urime Bobo, urime Coco! I urojmë mirëseardhjen zonjushës së dytë Vieri!”

Pak më vonë ish-sulmuesi Italian shkroi gjithashtu në Instagram: “Mirë se erdhe Isabel. Coco love you forever”!

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

Benvenuta isabel ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Coco’ love u forever ❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by Christian Vieri (@christianvieri) on


(E.ç/dosja.al)

Shto Koment