Showbiz

Festa me fishekzjarrë dhe surpriza, Xheni i BB i jep fund historisë me Bernardin, fejohet për ditëlindje

Xheni ka festuarin 24 vjetorin dhe pikërisht në këtë festë, i dashuri i ka propozuar duke e surprizuar gjithashtu me lule dhe qirinj.
Featured image of article: Festa me fishekzjarrë dhe surpriza, Xheni i BB i jep fund historisë me Bernardin, fejohet për ditëlindje Xheni Mhillaj

TIRANË– Ish-banorja e Big Brother, Xheni Mhillaj sapo është fejuar me të dashurin e saj të ri.

Ditën e djeshme, Xheni ka festuarin 24 vjetorin dhe pikërisht në këtë festë, i dashuri i ka propozuar duke e surprizuar gjithashtu me lule dhe qirinj.

Siç duket edhe nga fotot, Xheni e ka pranuar propozimin duke zbuluar unazën e fejesën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Xheni është komentuar shumë me lidhjen e saj brenda shtëpisë me Bernardin, por mesa duket tanimë kjo është në të shkuarën historinë.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment