Showbiz

Fero dhe Arbenita bëhen prindër për herë të parë, vjen në jetë vajza e tyre

Arbenita postoi në Instastory foton e parë me vogëlushën, por nuk kanë bërë të ditur emrin e fëmijës.
Featured image of article: Fero dhe Arbenita bëhen prindër për herë të parë, vjen në jetë vajza e tyre Arbenita dhe Fero

Modelja Arbenita Ismaili ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë nga martesa e saj me Feron.

Arbenita postoi në Instastory foton e parë me vogëlushën, por nuk kanë bërë të ditur emrin e fëmijës.

Gjithashtu fytyra e bebit është e mbuluar pasi modelja preferoi të mos e tregonte atë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Arbenita dhe Fero kanë kurorzuar dashurinë e tyre vetëm para pak muajsh, ndërsa lajmin për pritjen e ëmbël e kanë publikuar pak javë para lindjes.

(e.k/dosja.al)

Shto Koment