Bota

Fëmija rrezikonte të binte nga shkallët, macja heroinë e shpëton, pamjet bëhen virale në rrjet (VD)

Pamjet që po bëjnë xhiron e rrjetit, tregojnë fëmijën Samuel Leon që shkon drejt shkallëve duke ecur këmba-doraz, por menjëherë është vënë re nga macja siameze.
Featured image of article: Fëmija rrezikonte të binte nga shkallët, macja heroinë e shpëton, pamjet bëhen virale në rrjet (VD) Momenti kur macja shpeton femijen nga rrezimi nga shkallet

KOLUMBI- Një mace është treguar mjaft e vëmendshme dhe e shpejtë. Ajo ka arritur të shpëtojë një fëmijë 1-vjeçar duke bërë që ai të mos rrëzohet nga shkallët, ku si pasojë mund të pësonte dëmtime serioze. Pamjet që po bëjnë xhiron e rrjetit, tregojnë fëmijën Samuel Leon që shkon drejt shkallëve duke ecur këmba-doraz, por menjëherë është vënë re nga macja siameze.


Teksa po shkonte drejt shkallëve, fëmija ndalon kthehet dhe sheh përrreth ku shikon macen e cila ishte ulur në një divan. Videoja është postuar nga nëna e fëmijës, Diana Lorena Alvarez./ Daily Mail

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(E.S. dosja.al)

Shto Koment