Showbiz

“Ma ke premtuar”/ Fatmira Breçani mesazh Flori Mumajesit, këngëtarja i kujton se…

Featured image of article: “Ma ke premtuar”/ Fatmira Breçani mesazh Flori Mumajesit, këngëtarja i kujton se… Fatmira Breçani dhe Flori Mumajesi

TIRANË- Këngëtarja e njohur e muzikës folklorike, Fatmira Breçani ka treguar se në vitin 2020 do të sjellë një bashkëpunim me Flori Mumajesin.

Lajmi e bëri me dije vetë këngëtarja, teksa ishte e ftuar në “Ftesë në 5”, ku edhe rrëfeu se këtë vit ka në plan të lançojë disa materiale muzikore. Ky bashkëpunim tha Breçani ka qenë i planifikuar më herët por është shtyrë për shkak të angazhimeve të të dyja palëve.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Me kë do të bëje ndonjë bashkëpunim?

“Me Florin, i kam thënë dhe do e bëj. Nuk e kemi filluar akoma por do e bëjmë. Mos harro Flori se më ke premtuar. Ma ka premtuar dhe do e bëjmë në 2020, skemi ku e çojmë  më larg. Kemi folur në 2019, por impenjimet e mia dhe të atij më shumë, e bënë shtyhet i çik puna, se puna ka punë”, tha Breçani.

(a.m:E.K/dosja.al)

Shto Koment