Showbiz

Fatma Methasani nuk fshihet më, publikon foton e ëmbël me barkun e rrubullakosur(FOTO)

Me një fustan të gjatë e të gjerë barku i rrumbullakosur i bie mjaft në pah Fatmës, dhe e bën  të duket shumë bukur.
Featured image of article: Fatma Methasani nuk fshihet më, publikon foton e ëmbël me barkun e rrubullakosur(FOTO) Fatma Methasani dhe Eraldo Rexho

TIRANË- Fatma Methasani është një ndër moderatoret më të dashur të publikut shqiptar.  Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku poston momente të ndryshme të jetës së saj private dhe profesionale.

Ajo tashmë është në pritjen e ëmbël, teksa ka zbuluar edhe gjininë e fëmijës që do ta bëjë  nënë për herë të parë.

Deri  më  tani moderatorja është treguar shumë  e rezervuar në fotot e saj me barkun e rrumbullakosur, ndërsa sëfundmi mesa duket e ka ndarë mendjen të publikojë në rrjetet sociale foto teksa është në pritjen e ëmbël, dhe ngjan mjaft simpatike si një nënë e re.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Me një fustan të gjatë e të gjerë barku i rrumbullakosur i bie mjaft në pah Fatmës, dhe e bën  të duket shumë bukur, teksa ka pozuar sëbashku me mikun e saj, Eraldo Rexho.

A.C/Dosja.al

Shto Koment