Showbiz

Vajza zini radhën! Këta janë meshkujt më të bukur shqiptarë! (FOTOT)

Faqja me famë botërore i ka kushtuar një artikull te veçantë meshkujve shqiptarë

AMERIKË – Faqja amerikane me qendër në New York, ka publikuar një artikull, në të cilën liston meshkujt shqiptarë më të bukur në botë.

Faqja me famë botërore, e nis artikullin e saj duke thënë se jo shumë njerëz e njohin Shqipërinë, e ata pak që e njohin e njohin për varfërinë, apo për Nënë Terezën.

Por bota duhet të fillojë të ndryshojë perspektivë për Shqipërinë, pasi genet shqiptare janë një ndër më të bukurat në botë, dhe njerëzit që jetojnë atje janë vërtetë shumë tërheqës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ja lista e meshkujve shqiptarë më të bukur në botë.

Burimi:BuzzFeed

E.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment