Showbiz

Fansat zbulojnë aksesorin e njëjtë me kuptim të veçantë të Mozzik me vajzën dhe Loredanën (FOTO)

Fansat e Loredanës dhe Mozzik kanë vendosur re një detaj tek ata dhe mjaft domethënës. Mozzik, Loredana dhe Hana kanë një aksesor të ngjashëm me syrin blu që do të thotë larg syri keq.
Featured image of article: Fansat zbulojnë aksesorin e njëjtë me kuptim të veçantë të Mozzik me vajzën dhe Loredanën (FOTO) Mozzik, Hana dhe Loredana

GJERMANI– Kohët e fundit Mozzik dhe Loredana janë kryefjala e mediave për një ribashkim mes tyre.

Ata janë shumë të suksesshëm të cilët kanë fansa anë e mbanë botës.

Ditën e djeshme, fansat e tyre kanë vendosur re një detaj mjaft domethënës tek ata. Mozzik, Loredana dhe Hana kanë një aksesor të ngjashëm me syrin blu që do të thotë larg syri keq.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Reperi ka një varëse me simbolin e syrit blu, ndërsa Loredana dhe Hana bzylyk.

Detaji që fansat kanë vendosur re

(s.s/dosja.al)

Shto Koment