Showbiz

Familja Beckham po ndërton një tunel arratisjeje poshtë vilës së tyre, motivi që i çoi në vendimin ekstrem

Në fakt nuk bëhet fjalë as për koronavirusin dhe as për luftrat! Dyshja janë tmerruar aq shumë në lidhje me grabitjet që kanë pasur më parë në shtëpitë e tyre dhe kanë vendosur të gjejnë një zgjidhje.
Featured image of article: Familja Beckham po ndërton një tunel arratisjeje poshtë vilës së tyre, motivi që i çoi në vendimin ekstrem Çifti Beckham dhe familaj e tyre

SHBA– David dhe Victoria Beckham po ndërtojnë një tunel poshtë rezidencës së tyre në Cotsëolds. Mediat ndërkombëtare po gumëzhijnë nga lajmi se dyshja e njohur kanë marrë nje vendim për të ndërtuar një tunel që t’i ndihmojë të arratisen nga vetë shtëpia e tyre.

Por cila është arsyeja e çoi çiftin të ndërmerrte vendimin ekstrem?

Në fakt nuk bëhet fjalë as për koronavirusin dhe as për luftrat! Dyshja janë tmerruar aq shumë në lidhje me grabitjet që kanë pasur më parë në shtëpitë e tyre dhe kanë vendosur të gjejnë një zgjidhje.

Familja Beckham përpara disa kohësh ranë pre e dy grabitjeve, gjatë të cilave ata fatmirësisht nuk ndodhedhin në shtëpi, por e treta mund të mos rezultojë me kaq fat.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Për të shmangur rrezikun që të gjenden me hajdutët në banesë, poshtë nëntë dhomave të dhumit të vilës luksoze, tani po ndërtohet një tunel.

Tuneli do të mund t’i nxjerrë jashtë me shpejtësi, ose mund t’i çojë drejt rrugës për në bodrumin e sigurisë së lartë. Familaj e njohur aktualisht po jetojnë në vilën e Cotswolds.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment