ORA : 11:24 | 15 Tetor, 2021

Falsifikuan dokumentin/ Këshilli i Qarkut Vlorë pezullon drejtorin dhe specialistin

VLORË – Kreu i Këshillit të Qarkut të Vlorës Ervis Moçka ka pezulluar nga puna ditën e sotme Bardhyl Gjikën dhe Kreshnik Minon, dy punonjës të Drejtorisë së Administrimit dhe Mbrojtjes së tokës pas akuzave se kanë falsifikuar një dokument dhe kishin inskenuar më pas vjedhjen e tij. JuSugjerojmë Falsifikimi i dokumenteve të pronave në … Vazhdoni me leximin e Falsifikuan dokumentin/ Këshilli i Qarkut Vlorë pezullon drejtorin dhe specialistin