Showbiz

“Faleminderit Zot për të gjitha”/ Nënë e një djali, Adelina Ismaili planifikon fëmijën e dytë

Këngëtarja ka folur për të rejat në jetën e saj dhe konfirmoi se po mendon për fëmijën e dytë, ku shpreheht se dëshiron të lindë një vajzë.
Featured image of article: “Faleminderit Zot për të gjitha”/ Nënë e një djali, Adelina Ismaili planifikon fëmijën e dytë Adelina Ismaili

TIRANË– Këngëtarja e njohur nga Kosova, Adelina Ismaili është një ndër emrat më të dashur për publikun shqiptar. Me zërin  e veçantë dhe një karrierë mjaftë të suksesshme, Adelina mbetet një ndër artistet, këngët e së cilët vijojnë të dëgjohen edhe sot.

Së fundmi ajo ka ndarë një moment nga jeta e saj, ku shfaqet pranë bashkëshortit të saj, Val Krasniqi, ku shpreh mirënjohjen për çdo gjë që ka deri më tani në jetë.

“Faleminderit Zot për të gjitha! Dashurinë me të cilën më ke bekuar, familjen time, miqtë e mirë pafund dhe shëndetin! Të dua Val Krasniqi!”– ka shkruar  Adelina, teksa se drekon me bashkëshortin e saj dhe djalin e tyre.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi ne Instagram

Ndërkohë teksa ka qenë e ftuar  në emisionin “Prive”, këngëtarja ka folur për të rejat në jetën e saj dhe konfirmoi se po mendon për fëmijën e dytë. Më tej këngëtarja është shprehur se dëshiron  të lindë një vajzë.

Adelina është bërë nënë për herë të parë tre vjet më parë, ku në prill të 2017-ës solli në jetë djalin.

A.C/Dosja.al

Shto Koment