Aktualitet

“Faleminderit për mundin tuaj”, fëmijët në Vlorë suprizojnë efektivët e rrugores (FOTOT)

Ata këtë gjest falenderues e kanë bërë, pasi efektivët e policisë mundohen dhe sakrifikojnë çdo ditë në shie e në diell, për të pasur sa më pak trafik.  

VLORË- Një grup fëmijësh në Vlorë kanë bërë sot një gest të bukur për Policinë Rrugore. Me ujë dhe pije freskuese në duar fëmijët janë afruar tek policët dhe ua kanë dhuruar disa prej efektiëve që ishin në shërbim.

Ata këtë gjest falenderues e kanë bërë, pasi efektivët e policisë mundohen dhe sakrifikojnë çdo ditë në shie e në diell, për të pasur sa më pak trafik.

NJOFTIMI I PLOTË

Sot, një grup fëmijësh u kanë dhuruar shishe me ujë shërbimeve të Policisë Rrugore, duke i falënderuar për mundin dhe sakrificën në këto ditë të nxehta vere. Fëmijët kanë bërë gjestin human nën shoqërinë e prindërve të tyre.

#FaleminderitPërMundiminTuaj! #Përkushtim  #Organizim  #Lajmëtar 👮POLICIA= #Inteligjentë  #Cilësorë  #Informatorë  #Angazhim #Faleminderitfëmijëve 👏🚓 #FaleminderitPoliciaeShtetit👏 👮 #RuajmëRendindheSigurinë🛡

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment